Lékárna Arnika

Provoz naší lékárny byl zahájen 1.5.1995, kdy jsme byli první soukromou lékárnou v České Třebové. V roce 2001 jsme otevřeli zdravotnickou prodejnu, která se specializuje na kojeneckou a dětskou výživu, zdravotnické potřeby a pomůcky. Prodejna zdravotnických potřeb a dětské výživy patří mezi největší v Pardubické kraji.

Na podzim roku 2007 byla zprovozněna naše online lékárna s názvem Lékárna Domů, která během krátké doby zaujala přední místo mezi online lékárnami. Lékárna Domů je zaměřena na dětskou a sportovní výživu, zdraví životní styl a hubnutí. Spolupracujeme s odborníky na zdravou výživu a sportovními lékaři. Poradíme Vám jak zdravě zhubnout a udržet se ve skvělé psychické a fyzické kondici. Naše online lékárna nabízí obrovský výběr zdravotnických potřeb a pomůcek. V nabídce zaujmou dětská a kojenecká mléka za bezkonkurenční ceny. Lékárna Domů expeduje zboží do 24 hodin, nejdéle následující pracovní den. Naše online lékárna umožňuje nákupy bez registrace i s registrací, garantujeme vrácení peněz, ke každé objednávce obdržíte malý dárek. Zasíláme zboží na dobírku na Slovensko po dohodě do všech členských státu EU.

Pro zákazníky kamenné lékárny jsme připravili zákaznické karty, díky kterým můžete využívat slev na výrobky zakoupené v naší lékárně. Karty vydáváme na požádání, nebo při nákupu zboží v kamenné lékárně.

V naší lékárně Vás rádi obslouží a odborně poradí:

Vedoucí lékárny: Mgr. Eva Hüblová
Zástupce: PharmDr. Eva Kurucz Rulová
Volně prodejné léčivé přípravky a doplňky: Iva Švejdová, Jiřina Jasanská
Zdravotnické potřeby a materiál: Iva Švejdová, Jiřina Jasanská

 

Dovoz hygienických a zdravotnických pomůcek pacientům

Nově nabízíme našim imobilním pacientům, nebo pacientům dojíždějícím z vesnic dovoz zdravotnických a hygienických pomůcek až do domu. Více informací na tel. čísle 465 535952